Sitemizde şuan toplam 334 film bulunmaktadır.handikap

Angry Birds Filmi 2 izle Türkçe Dublaj

2


FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Angry Birds Filmi 2 izle Türkçe Dublaj

Angry Birds 2 izle

Angry Bids 2, adlı film Angry Birds 1’in devam filmidir. İlk filmde de olduğu gibi bu filmin konusu ağırlıklı olarak animasyon ve komedidir. Angry Birds oyunundaki karakterlerden uyarlanan filmde, ana karakter olan kuşların sıradışı özelliği uçamıyor olmalarıdır. Angry Birds adlı kuşlar kendilerine ait şirin mi şirin bir adada yaşamaktadır. Yakınlarda ise ikinci bir ada daha vardır. Burada ise yeşil domuzlar hüküm sürmektedir. Kuşlarla kıyasıya bir mücadele içinde olan yeşil domuzlar çok garip bir sırrı öğrenirler.
Yakınlarda üçüncü bir ada daha vardır ve buraya daha önce hiç gidilmediği için yaşam olup olmadığı ya da hayat koşulları bilinmemektedir. Yeşil domuzların başı Leonard, kuşların en bilinen karakterlerinden Red ile bir anlaşma yapmak ister. Ne de olsa adada Red hala bir kahramandır. Bu anlaşmaya göre bir süreliğine de olsa birbirleri ile uğraşmaktan vazgeçmeleri gerekmektedir. Çünkü yalnızca bu şekilde iş birliği yaparlarsa üçüncü adada neler döndüğünü anlayabileceklerdir.
Bazı kuşlar bunu saçma buluyor olsa da aslında kuşların çoğu da merak etmektedir. Eski azılı düşmanlar bir araya gelip birbiriyle hiç anlaşamayan korkunç bir takım olurlar. Adaya keşif için oluşturulan küçük grup ise kendi aralarında bile bir kahkaha konusu olur. Daha önce birbirleriyle hiç uzlaşmaya yanaşmamış olan grup yeni görevleri için şimdi aynı ekibin bir parçası olmuşlardır. Tarihin en garip ekibi maceradan maceraya atılacaktır.

Angry Birds Filmi 2 izle

Angry Birds Filmi 2 izle Türkçe Dublaj

Tür: 2019 Filmleri izle, Animasyon Filmleri izle, Komedi Filmleri izle, Yabancı Film izle

Yapım: 2019 - ABD

Yönetmen: Thurop Van Orman, John Rice

Oyuncular: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?