Sitemizde şuan toplam 335 film bulunmaktadır.handikap

Ayla izle Yerli Film Tek Parça HD

0


FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Ayla izle Yerli Film Tek Parça HD

Ayla izle

Ayla filmi izle, Ayla yerli film hd, Ayla tek parça izle.
Kuzey Kore ve Güney Kore arasında savaş başlar. Bu savaş sırasında herkes yerini belirler. Güney Kore herkesten yardım ister. Bu yardıma ilk cevap veren insanlar ise Türklerdir. Süleyman ve arkadaşları bu savaşta görevlendirilirler. Gemi ile yolculuğa çıkarlar. Kore’ye vardıklarında çok iyi karşılanırlar. Savaş meydanına gittiklerinde savaşın bittiğini öğrenirler. Savaş karşı tarafın yeni müttefikleri olunca devam eder. Karargaha bir saldırı gerçekleşir.

Süleyman dahil arkadaşları bu saldırı haberini diğer birimlere ulaştırmak isterler. Bu yolculuk sırasında saldırıya uğrarlar. Araba ile çıktıkları yola yayan devam etmek zorunda kalırlar. Ormanda yayan yürürlerken çalıların arasında bir ses duyulur. Düşman olduğunu düşünseler de aslında Koreli küçük bir kızdır.

Koreli kızın ailesi ölmüştür. Küçük kızı yanlarına alırlar. İsmini Ayla koyarlar. Karargaha dönüş sırasında bir saldırı ile karşılaşırlar. Süleyman ve arkadaşları saldırıdan kurtulurlar. Ayla Süleyman’ın yanından ayrılmak istemez. Savaş sırasında Ayla’ya bakarlar. Aradan zaman geçer savaş yerini barışa bırakmıştır. Eve dönme vakti gelir. Süleyman, Ayla’dan ayrılmak istemez ama başka çaresi yoktur.

Ayla izle

Ayla izle Yerli Film Tek Parça HD

Tür: 2017 Filmleri izle, Dram Filmleri izle, IMDb En İyi Filmler izle, Romantik Filmler izle, Yerli Film izle

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 8.7

Yönetmen: Can Ulkay

Oyuncular: İsmail Hacıoğlu, Çetin Tekindor, Kim Seol

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?