Sitemizde şuan toplam 335 film bulunmaktadır.handikap

Çalgı Çengi 1 izle Tek Parça Full HD 2011

1


FILM BILGILERI 6 ay önce eklendi
Çalgı Çengi 1 izle Tek Parça Full HD 2011

Çalgı Çengi 1 izle, Çalgı Çengi full izle 2011.
Tam bir mafya komedisi olan Çalgı Çengi filmi, Gürkan ve Salih adındaki, müzisyen iki kuzenin yaşadığı talihsizlikleri, komedi şekilde ele alıyor. Kuzenler hayatlarını, düğün ve sünnet gibi organizasyonlarda, çalıp söyleyerek kazanmaktadırlar. Bir gün gittikleri bir düğünde, düğün sahibi hazırlanmaları için kömürlüğü tahsis eder ve kuzenler burada düğün öncesi hazırlık yaparlar.
Kuzenler kömürlükte hazırlık yaparken, mafya olduğu anlaşılan iki kişi bir adamı, kömürlüğe getirir ve burada konuşturmaya çalışırken öldürürler. Kuzenler bu olaya şahit olunca, onları da öldürmek isteyen mafya elemanları, cesedi yok etmeleri şartı ile kuzenlerin hayatını bağışlar. Kuzenler cesedi hemen yok edemedikleri için öncelikle eve götürmek isterler. Cesetle yapılan yolculukla başlayan macera, tüm ilginçliği ve komikliği ile devam eder. Çalgı Çengi 2 izle adresimiz ile devam filmini de izleyebilirsiniz.

Çalgı Çengi 1 izle

Çalgı Çengi 1 izle Tek Parça Full HD 2011

Tür: 1080p Film izle, IMDb En İyi Filmler izle, Komedi Filmleri izle, Macera Filmleri izle, Suç Filmleri izle, Yerli Film izle

Yapım: 2010 - Türkiye. Vizyon: 2011

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Selçuk Aydemir

Oyuncular: Murat Cemcir, Ahmet Kural, Erdal Tosun

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?