Sitemizde şuan toplam 334 film bulunmaktadır.handikap

Mucize 2 izle (2019) Tek Parça Full HD

3Mucize Aşk izle, Mucize 2 Mucize aşk izle

FILM BILGILERI 5 ay önce eklendi
Mucize 2 izle (2019) Tek Parça Full HD

Mucize 2 izle

Mucize 2 full izle, Mucize 2019 izle,Mucize 2 tek parça izle, mucize aşk izle, Mucize 2 aşk izle.
Mahir idealist bir öğretmendir ve doğunun bir köyüne tayin olmuştur. Orada tanıdığı bir ailenin oğlu olan engelli Aziz, köyün alay konusudur. Mahir öğretmen Aziz ile dostluğu ilerletmiş ve ön yargıları kırmaya çalışmıştır. Ancak köyde her zaman dışlanan ve alay konusu olan Aziz ile ilgili ön yargıları ortadan kaldırmak o kadar kolay değildir.
Bir gün bir tesadüf sonucu Aziz’in babası Mızgin’in babasının hayatını kurtarınca Mızgin’in babası kızını Aziz’e vermeye karar verir. Ancak Aziz’in konuşamayan ve ellerini kullanamayan bir engelli olduğundan haberi yoktur. Ama verilen söz tutulur ve Aziz görücü usulü ile güzeller güzeli Mızgin ile evlendirilir. Mızgin ve Aziz birbirlerini ilk defa kendi düğünlerinde görürler. Güzel karısını gelinlikler içinde gördüğünde aşık olan Aziz bundan sonra bütün azim ve çabasını iyileşmek için harcar.
Ancak yaşadıkları çevrede ön yargılardan kurtulmaları ve mutlu olmaları çok zordur. Bu sebeple Aziz ve Mızgin ailelerine haber vermeden köylerini terk etmeye karar verirler. Daha önce köylerinden çıkmamış olan Aziz ile Mızgin hiç bilmedikleri bir dünyaya, batıya giderler. Kötü ve ön yargılı insanların her yerde olduğunu bilmediklerinden gittikleri yerde her şeyin daha kolay olacağını düşünürler. Yanıldıklarını anladıklarında sevgileri ve bağlılıkları ile ayakta kalmaya çabalayan Aziz ve Mızgin, dostluğun önemini, çalışmayı ve her şeyden önemlisi hayata tutunmayı öğrenirler.

Mucize 2 izle

Mucize 2 izle (2019) Tek Parça Full HD

Tür: 2019 Filmleri izle, Dram Filmleri izle, Yerli Film izle

Yapım: 2019 - Türkiye

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül

Oyuncular: Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?